Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 32,4% sub estimat

Asistenta tehnica prin diriginti de santier pentru obiectivul de investitie Modernizarea Parcului Cetatii (Civic)

Număr anunț
CN1007277
Autoritate contractantă
Municipiul Timisoara (CUI 14756536)
Furnizor / câștigător
SMART CONSULTING S.R.L. (CUI 16053001)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59.005 RON
Valoare atribuită
39.900 RON 32,4% sub estimat
Data publicării
12.12.2018 01:59
Anunț de atribuire
CAN1013887
Termen limită
11.02.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 247-569066
Documentație de atribuire
DF1034280

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
Q TEST SA CUI RO 16310091
Oferta 3 Individuala
Ofertant
HORHAT FLORIAN CUI 33826956
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

39.900 RON

din 59.005 RON estimat 32,4%

Adjudecat la 67,6% din estimat · economie 19.105 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.