În evaluare
Anunț de participare
FURNIZARE ALIMENTE (7 LOTURI)
- Număr anunț
- CN1093299
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Caritas- Rosiorii de Vede (CUI 4568004)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.073.044 RON
- Data publicării
- 09.06.2026 13:00
- Termen limită
- 31.08.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 392698-2026
- Documentație de atribuire
- DF1272605
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (6)
Termen prelungit-
19.08.2026 13:03Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1272605.pdf
-
18.08.2026 13:01Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1093299.pdf
-
17.08.2026 15:37Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareÎn conformitate cu art. 160 alin. (3) din Legea 98/2016, coroborat cu art. 27 alin. (1) din HG 395/2016, A.C: publică anexat răspunsul consolidat la solicitările de clarificări formulate de O.E. interesați. PS: In aplicarea art. 153 alin. (1) lit. a) din Legea 98/2016, A.C: a stabilit un nou termen de depunere a ofertelor –raportat la data prezentei, în acord cu calendarul procedurii publicat în SEAP, pentru care, se află în proces de publicare o clarificare din oficiu generată automat.Raspuns consolidat la solicitările de clarificări
-
04.08.2026 13:02Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1093299.pdf
-
16.07.2026 11:01Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1093299.pdf
-
02.07.2026 09:33Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1093299.pdf
Participanți
Participanții se procesează — revino în scurt timp.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.