Atribuită Anunț de participare

Elaborarea documentatiei tehnico-economice faza PT si prestarea serviciilor de asistenţa tehnica din partea proiectantului pe parcursul executiei lucrarilor la obiectivul de investitii “Cresterea eficientei energetice a Liceului Ortodox Sf.Nicolae din municipiul Zalau”

Număr anunț
CN1007553
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU (CUI 4291786)
Furnizor / câștigător
KONKRET STUDIO SRL (CUI 27954772)
Cod CPV
71240000-2 · Servicii de arhitectura, de inginerie si de planificare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
53.300 RON
Valoare atribuită
60.800 RON
Data publicării
13.12.2018 15:57
Anunț de atribuire
CAN1012905
Termen limită
17.01.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1035072

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

60.800 RON

din 53.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.