Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 94,7% sub estimat

Servicii de inchiriere licente OVS

Număr anunț
SCN1032108
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA SA BUZAU (CUI RO22987337)
Furnizor / câștigător
DENDRIO SOLUTIONS S.R.L. (CUI 11973883)
Cod CPV
72268000-1 · Servicii de furnizare de software (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
454.992,72 RON
Valoare atribuită
23.920,34 RON 94,7% sub estimat
Data publicării
13.12.2018 12:37
Anunț de atribuire
SCNA1012951
Termen limită
03.01.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1034851

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
NETWAVE SRL CUI RO 8101612
Oferta 3 Individuala
Ofertant
PRAS CONSULTING SRL CUI RO 14688083

Valoare atribuită

23.920,34 RON

din 454.992,72 RON estimat 94,7%

Adjudecat la 5,3% din estimat · economie 431.072,38 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.