Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,5% sub estimat

Echipamente pentru tratarea apei potabile

Număr anunț
SCN1032045
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Cod CPV
33114000-2 · Aparate de spectroscopie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
63.680 RON
Valoare atribuită
55.747 RON 12,5% sub estimat
Data publicării
13.12.2018 08:31
Anunț de atribuire
SCNA1011776
Termen limită
15.01.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1034921

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant
ENVIROTRONIC SRL CUI RO 21898177
Oferta 2 Individuala
Ofertant
AQUATOR SRL CUI RO 15651244
Oferta 3 Individuala
Ofertant
NITECH SRL CUI RO 13890865

Valoare atribuită

55.747 RON

din 63.680 RON estimat 12,5%

Adjudecat la 87,5% din estimat · economie 7.933 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.