Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,0% sub estimat
Contract de furnizare concentrat alimentar tip uscat pentru hrană câini de serviciu, funcţie de vârstă, stare fiziologică
- Număr anunț
- SCN1032039
- Autoritate contractantă
- Centrul Chinologic Dr. Aurel Greblea Sibiu (CUI 4240928)
- Cod CPV
- 15713000-9 · Hrana pentru animale de companie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 526.500 RON
- Valoare atribuită
- 463.450 RON 12,0% sub estimat
- Data publicării
- 13.12.2018 08:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1011809
- Termen limită
- 08.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1034670
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini (1)-semnat.pdf
- clauze contractuale-semnat.pdf
- declaratie-semnat.pdf
- FisaDate_DF1034670.pdf
- FISA TEHNICA ADULT pg. 1.jpg
- FISA TEHNICA ADULT pg. 2.jpg
- FISA TEHNICA femele gestante si in lactatie pg. 1.jpg
- FISA TEHNICA femele gestante si in lactatie pg. 2.jpg
- FISA TEHNICA junior pg. 1.jpg
- FISA TEHNICA junior pg. 2.jpg
- FISA TEHNICA puppy pg. 1.jpg
- FISA TEHNICA puppy pg. 2.jpg
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
PREXICO SRL CUI RO 3296483
Oferta 2
Individuala
Ofertant
START SA CUI RO 5300319
Oferta 3
Individuala
Ofertant
THOR PETFOOD DISTRIBUTION SRL CUI RO33362830
Valoare atribuită
463.450 RON
din 526.500 RON estimat
12,0%
Adjudecat la 88,0% din estimat · economie 63.050 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.