Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 89,7% sub estimat

Acord cadru de furnizare sistem de monitorizare continua a glicemiei

Număr anunț
SCN1032633
Autoritate contractantă
Institutul National de Diabet, Nutritie si Boli Metabolice "Prof. dr. N. C. Paulescu (CUI 4204151)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
33195000-3 · Sistem de monitorizare a pacientilor (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
633.360 RON
Valoare atribuită
65.520 RON 89,7% sub estimat
Data publicării
14.12.2018 17:15
Anunț de atribuire
SCNA1012533
Termen limită
28.12.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1035244

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

65.520 RON

din 633.360 RON estimat 89,7%

Adjudecat la 10,3% din estimat · economie 567.840 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.