Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 51,7% sub estimat

Servicii de reevaluare a imobilizarilor corporale clasificate in Grupa 1 – Constructii, inregistrate in evidenta contabila a CNTEE Transelectrica SA, a Filialei Smart SA si a Filialei Teletrans SA la data de 31 decembrie 2018, precum si servicii de reevaluare a bunurilor apartinand domeniului public al statului concesionate CNTEE Transelectrica SA la data de 31.12.2018 (RIC)

Număr anunț
SCN1032398
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
Cod CPV
71324000-5 · Servicii de estimare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
186.087 RON
Valoare atribuită
89.900 RON 51,7% sub estimat
Data publicării
14.12.2018 10:13
Anunț de atribuire
SCNA1012090
Termen limită
28.12.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1034970

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

89.900 RON

din 186.087 RON estimat 51,7%

Adjudecat la 48,3% din estimat · economie 96.187 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.