Atribuită Anunț de participare

Achizitie azotat de amoniu minim 33,5%

Număr anunț
SCN1032392
Autoritate contractantă
STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE AGRICOLA VALU LUI TRAIAN (CUI RO2987537)
Furnizor / câștigător
CEASIS IMPEX SRL (CUI 14404211)
Cod CPV
24410000-1 · Ingrasaminte azotate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
288.000 RON
Valoare atribuită
288.000 RON
Data publicării
14.12.2018 09:47
Anunț de atribuire
SCNA1012751
Termen limită
03.01.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1034995

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
CEASIS IMPEX SRL CUI 14404211

Valoare atribuită

288.000 RON

din 288.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.