Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Expertiză tehnică și întocmire documentație de avizare a lucrărilor de intervenție- Linia 600 Tecuci-Iași, interval Grajduri-Bârnova,terasament km 388+200-km 388+400 LI si II
- Număr anunț
- SCN1032390
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCŢII FEROVIARE MUREŞ SA (CUI 11814659)
- Cod CPV
- 71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.000 RON
- Valoare atribuită
- 24.950 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 14.12.2018 09:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1013699
- Termen limită
- 04.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1035051
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini exp+DALI km 388.pdf.p7s
- Clauze contractuale exp si DALI km388.pdf.p7s
- FisaDate_DF1035051.pdf
- Modele formulare exp DALI ter km 388.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CONSTRUCŢII FEROVIARE MUREŞ SA CUI RO 11814659
Valoare atribuită
24.950 RON
din 25.000 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.