Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 24,3% sub estimat
Achizitie Îngrăşăminte DAP 18:46.0 - Diamoniu Fosfat
- Număr anunț
- SCN1032386
- Autoritate contractantă
- STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE AGRICOLA VALU LUI TRAIAN (CUI RO2987537)
- Furnizor / câștigător
- CEASIS IMPEX SRL (CUI 14404211)
- Cod CPV
- 14300000-4 · Produse anorganice chimice si ingrasaminte minerale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 432.000 RON
- Valoare atribuită
- 326.880 RON 24,3% sub estimat
- Data publicării
- 14.12.2018 09:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1012754
- Termen limită
- 03.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1034993
Documente
Documentația de atribuire
- CS DAP-semnat.PDF
- Draft Contract - FURNIZARE-semnat.docx
- FisaDate_DF1034993.pdf
- Formulare - ingrasaminte DAP-semnat.docx
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CEASIS IMPEX SRL CUI 14404211
Oferta 2
Individuala
Ofertant
NUTRIVET SRL CUI RO 16534757
Valoare atribuită
326.880 RON
din 432.000 RON estimat
24,3%
Adjudecat la 75,7% din estimat · economie 105.120 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.