Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Anulată
Anunț de participare
”Dotare centru integrat și dotări proprii” pentru proiectul „Integrare prin educație și ocupare în județul Dâmbovița” POCU/138/4/1/115130, proiect finanțat prin Programul Operațional Capital Uman 2014-2020
- Număr anunț
- SCN1032385
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 205.595,80 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 14.12.2018 09:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1019510
- Termen limită
- 29.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1035112
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Dotari-POCU-Lot 2-semnat.pdf.p7m
- Caiet de sarcini Dotari-POCU-Lot 3-semnat.pdf.p7m
- Caiet de sarcini Dotari -POCU -Lot 4-semnat.pdf.p7m
- Caiet de sarcini -Dotari-POCU-Lotul 1-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1035112.pdf
- formulare -POCU -Lotul 1-semnat.doc.p7m
- formulare -POCU -Lotul 2-semnat.doc.p7m
- formulare -POCU -Lotul 3-semnat.doc.p7m
- formulare -POCU -Lotul 4-semnat.doc.p7m
- Instructiuni pentru ofertanti-Dotari -POCU-semnat.pdf.p7m
- proiect contract -POCU-Lotul 1-semnat.doc.p7m
- proiect contract -POCU-Lotul 2-semnat.doc.p7m
- proiect contract -POCU-Lotul 3-semnat.doc.p7m
- proiect contract -POCU-Lotul 4-semnat.doc.p7m
Loturi (4)
Estimat: 205.595,80 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | LOTUL 1- MOBILĂ(INCLUSIV MOBILĂ DE BIROU), ACCESORII DE MOBILIER | 39.823,11 RON | Anulat | — |
| 2 | LOTUL 2- ECHIPAMENTE INFORMATICE ȘI SOFTWARE | 153.264,74 RON | Anulat | — |
| 3 | LOTUL 3- DOZATOR APĂ | 2.941,15 RON | Anulat | — |
| 4 | LOTUL 4- MATERIALE DE INSTRUIRE | 9.566,80 RON | Anulat | — |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881
Oferta 2
Individuala
Ofertant
COMTELEPREST SATELIT SRL CUI RO25685589
Oferta 3
Individuala
Ofertant
CEMAR INVESTMENT SRL CUI RO 24698386
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.