Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 42,4% sub estimat

Achiziţie substanțe chimice si consumabile în procesul tehnologic de tratare a levigatului (generat din depozitarea deșeurilor), respectiv de consumabile în operațiunile de spălare chimică a Stației de tratare prin osmoză inversă în trei trepte

Număr anunț
SCN1032370
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Administrare a Sistemului de Management Integrat al Deseurilor în judetul Neamt (CUI 34279741)
Furnizor / câștigător
PROCESS ENGINEERING SRL (CUI 16217333)
Cod CPV
24311000-7 · Elemente chimice, acizi anorganici si compusi (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
587.500 RON
Valoare atribuită
338.555 RON 42,4% sub estimat
Data publicării
14.12.2018 08:35
Anunț de atribuire
SCNA1011385
Termen limită
28.12.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1034964

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 587.500 RON Adjudecat: 338.555 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot nr.1 248.000 RON Anulat
2 Lot nr. 2 339.500 RON PROCESS ENGINEERING S.R.L. 338.555 RON ↓0,3%

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

338.555 RON

din 587.500 RON estimat 42,4%

Adjudecat la 57,6% din estimat · economie 248.945 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.