Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat
Reparație sistem de acces cu bariere parcare Piața Mică
- Număr anunț
- SCN1032369
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI PRIVAT AL MUNICIPIULUI SIBIU (CUI 14392265)
- Cod CPV
- 50116100-2 · Servicii de reparare a sistemelor electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 155.000 RON
- Valoare atribuită
- 153.950 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 14.12.2018 08:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1012071
- Termen limită
- 09.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1035119
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini semnat.pdf.p7s
- Contract-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1035119.pdf
- Formulare-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
ELECTRO-CON IMPEX SRL CUI RO 15673447
Valoare atribuită
153.950 RON
din 155.000 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 1.050 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.