Atribuită
Anunț de participare
“Servicii de realizare a lucrarilor de inregistrare sistematica a imobilelor din sectoarele cadastrale nr. 6, 13, 15, 21, 22, 23 in vederea inscrierii imobilelor in sistemul integrat de cadastru si carte funciara apartinand UAT Comuna Macea, judetul Arad”
- Număr anunț
- SCN1032365
- Autoritate contractantă
- COMUNA MACEA (PRIMARIA) (CUI 3519410)
- Furnizor / câștigător
- GEO-TOPO SRL (CUI 3861471)
- Cod CPV
- 71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 123.176,06 RON
- Valoare atribuită
- 123.176,06 RON
- Data publicării
- 14.12.2018 08:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1012788
- Termen limită
- 10.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1035022
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.doc.p7s
- Clauze contractuale.docx.p7s
- FisaDate_DF1035022.pdf
- Modele de formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
GEO-TOPO SRL CUI RO 3861471
Valoare atribuită
123.176,06 RON
din 123.176,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro