Atribuită
Anunț de participare
„Furnizare energie electrică - Municipiul Mediaș”
- Număr anunț
- SCN1032360
- Autoritate contractantă
- Municipiul Medias (CUI 4240677)
- Furnizor / câștigător
- TINMAR ENERGY S.A. (CUI 34620961)
- Cod CPV
- 09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 234.646,75 RON
- Valoare atribuită
- 244.319,75 RON
- Data publicării
- 14.12.2018 07:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1015906
- Termen limită
- 16.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1034918
Documente
Documentația de atribuire
- CS furnizare energie electrica.pdf.p7m
- FisaDate_DF1034918.pdf
- FORMULARE model.docx.p7m
- Model contract furnizare energie electrica.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TINMAR ENERGY S.A. CUI RO 34620961
Valoare atribuită
244.319,75 RON
din 234.646,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro