Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,0% sub estimat
Furnizare, montaj si punere in functiune a unui „SISTEM DE TELECOMUNICATIE SI TRANSMISIE DATE” , pentru noul sediu al Serviciului de Impozite si Taxe din cadrul Directiei Venituri din Primaria Bistrita, situat in str. Alexandru Odobesc nr.17A, loc. Bistrita.
- Număr anunț
- SCN1032884
- Autoritate contractantă
- Municipiul Bistrita (CUI 4347569)
- Furnizor / câștigător
- MEDIACOM-NET SRL (CUI 11772995)
- Cod CPV
- 32581000-9 · Echipament de comunicare de date (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 185.710 RON
- Valoare atribuită
- 180.133 RON 3,0% sub estimat
- Data publicării
- 17.12.2018 16:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1013353
- Termen limită
- 10.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1035379
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini sistem telecomunicatie-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1035379.pdf
- FORMULARE sistem telecomunicatie-semnat.doc.p7s
- Model Contract de furnizare sistem telecomunicație-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MEDIACOM-NET SRL CUI RO 11772995
Oferta 2
Individuala
Ofertant
PRIME TELECOM SRL CUI RO 13506450
Valoare atribuită
180.133 RON
din 185.710 RON estimat
3,0%
Adjudecat la 97,0% din estimat · economie 5.577 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.