Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

Acord cadru privind achizitia publica de Servicii de mentenanta, intretinere, verificare si reparatii instalatii electrice ale D.G.A.S.P.C. Vaslui – CPV50711000-2

Număr anunț
SCN1032766
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VASLUI (CUI 17095927)
Furnizor / câștigător
ELECTRIC-COMPANY SA (CUI 6985768)
Cod CPV
50711000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
495.744 RON
Valoare atribuită
493.984 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
17.12.2018 13:51
Anunț de atribuire
SCNA1011899
Termen limită
04.01.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1032911

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 495.744 RON Adjudecat: 493.984 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Servicii de mentenanta, intretinere, verificare si reparatii i… 242.224 RON ELECTRIC COMPANY 5 contracte 241.408 RON ↓0,3%
ELECTRIC COMPANY · contract 260 · 30.01.2020 60.352 RON
ELECTRIC COMPANY · contract 937 · 06.05.2019 100.472 RON
ELECTRIC COMPANY · contract 163 · 25.01.2019
ELECTRIC COMPANY · contract 166 · 25.01.2019 20.232 RON
ELECTRIC COMPANY · contract 1480 · 24.07.2020 60.352 RON
2 Servicii de mentenanta, intretinere, verificare si reparatii i… 161.399,20 RON ELECTRIC COMPANY 5 contracte 160.824 RON ↓0,4%
ELECTRIC COMPANY · contract 938 · 06.05.2019 66.982 RON
ELECTRIC COMPANY · contract 164 · 25.01.2019
ELECTRIC COMPANY · contract 167 · 25.01.2019 13.430 RON
ELECTRIC COMPANY · contract 1491 · 17.07.2019 66.982 RON
ELECTRIC COMPANY · contract 762 · 06.04.2020 13.430 RON
3 Servicii de mentenanta, intretinere, verificare si reparatii i… 92.120,80 RON ELECTRIC COMPANY 5 contracte 91.752 RON ↓0,4%
ELECTRIC COMPANY · contract 168 · 25.01.2019 7.676 RON
ELECTRIC COMPANY · contract 261 · 30.01.2020 22.938 RON
ELECTRIC COMPANY · contract 1481 · 24.07.2020 22.938 RON
ELECTRIC COMPANY · contract 939 · 06.05.2019 38.200 RON
ELECTRIC COMPANY · contract 165 · 25.01.2019

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
ELECTRIC-COMPANY SA CUI RO 6985768

Valoare atribuită

493.984 RON

din 495.744 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 1.760 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.