Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 27,4% sub estimat
Furnizare mobilier pentru proiectul de investiţii ”Demolare, înființare și dotare grădiniță în sat Ruseni, comuna Borlești, județul Neamț”, finanţat prin FEADR, submasura 7.2.
- Număr anunț
- SCN1032709
- Autoritate contractantă
- COMUNA BORLESTI (CUI 2612898)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 77.136,26 RON
- Valoare atribuită
- 55.971,50 RON 27,4% sub estimat
- Data publicării
- 17.12.2018 08:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1012955
- Termen limită
- 10.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1035270
Documente
Documentația de atribuire
- 3. Modele de formulare - mobilier.pdf.p7s
- 4. Model de contract de furnizare - mobilier.pdf.p7s
- 6. Caiet de sarcini.pdf.p7s
- 8. Fise tehnice mobilier.pdf.p7s
- FisaDate_DF1035270.pdf
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Oferta 2
Individuala
Ofertant
PROMODA INTERNATIONAL SRL CUI RO 11331255
Oferta 3
Individuala
Ofertant
PROMTINTER EXPERT SRL CUI RO 18106293
Valoare atribuită
55.971,50 RON
din 77.136,26 RON estimat
27,4%
Adjudecat la 72,6% din estimat · economie 21.164,76 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.