Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,3% sub estimat

Contract pentru Servicii de proiectare faza Proiect Tehnic, asistenta tehnica din partea proiectantului si execuţie lucrari pentru proiectul de investitii „Înfiinţare reţea de apă uzată în comuna Taşca, judeţul Neamț”, finanțat prin PNDL.

Număr anunț
SCN1032705
Autoritate contractantă
COMUNA TASCA (CUI 2614457)
Furnizor / câștigător
ITALRO B2PM S.R.L. (CUI 39611980)
Cod CPV
45232411-6 · Lucrari de constructii de canalizari de ape reziduale (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.861.580,03 RON
Valoare atribuită
3.578.323,24 RON 7,3% sub estimat
Data publicării
17.12.2018 08:34
Anunț de atribuire
SCNA1017540
Termen limită
16.01.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1034828

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 3
COLECTIV ENERGY SRL CUI RO32878418
FINDESIGN S.R.L. CUI RO 18904635
Subcontractanți 1
GECO PROIECT SRL CUI RO18262187
Oferta 2 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 3
COLECTIV ENERGY SRL CUI RO32878418
FINDESIGN S.R.L. CUI RO 18904635
Subcontractanți 2
ENERGOICE SRL CUI RO 5603916
GECO PROIECT SRL CUI RO18262187
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
AQUA PARC SRL CUI 16790810
Asociați 2
AIR-PROJECTS SRL CUI RO 32603328
PENCRAFT SRL CUI RO19173045
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

3.578.323,24 RON

din 3.861.580,03 RON estimat 7,3%

Adjudecat la 92,7% din estimat · economie 283.256,79 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.