Atribuită Anunț de participare

„ Reparare protecție anticorozivă vas absorber și canal intrare gaze arse” – pentru S.E. Turceni

Număr anunț
SCN1033196
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
TOP RUBBER COVER S.R.L. (CUI 36737802)
Cod CPV
45442300-0 · Lucrari de protectie a suprafetelor (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
602.770 RON
Valoare atribuită
1.159.141,50 RON
Data publicării
18.12.2018 16:01
Anunț de atribuire
SCNA1011954
Termen limită
08.01.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1035492

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
RADAISAMAR 2016 SRL CUI RO 36737802

Valoare atribuită

1.159.141,50 RON

din 602.770 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.