Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 38,5% sub estimat
„RECONFIGURARE CAROSABIL CALEA CISNADIEI INTRE STR. GHEORGHE DIMA SI IESIRE MUNICIPIUL SIBIU” – faza: DALI+PT+ DE +DTAC +verificare +obtinere avize+asistenta tehnica
- Număr anunț
- SCN1033152
- Autoritate contractantă
- Municipiul Sibiu (CUI 4270740)
- Furnizor / câștigător
- NV CONSTRUCT SRL (CUI 18639415)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168.000 RON
- Valoare atribuită
- 103.250 RON 38,5% sub estimat
- Data publicării
- 18.12.2018 15:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1013121
- Termen limită
- 17.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1035457
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- Contract-semnat.pdf.p7s
- CU-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1035457.pdf
- Formulare-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
NV CONSTRUCT SRL CUI RO18639415
Subcontractanți 3
CALORIA SRL CUI RO 247885
DTG ALFA SRL CUI RO28114226
EMPO CONSULT S.R.L. CUI RO12625658
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
REPCONS SRL CUI RO 3376230
Asociați 1
ASPIRE DESIGN SRL CUI RO33068134
Oferta 3
Individuala
Ofertant
NEO PLAN SRL CUI 17050348
Subcontractanți 1
ELECTRO-CON IMPEX SRL CUI RO 15673447
Valoare atribuită
103.250 RON
din 168.000 RON estimat
38,5%
Adjudecat la 61,5% din estimat · economie 64.750 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.