Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 19,7% sub estimat

Elaborare documentatie tehnico-economica pentru: Teren de sport multifunctional la scoala generala nr. 6

Număr anunț
SCN1033006
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL GIURGIU (CUI 4852455)
Furnizor / câștigător
ATLAS COMPANY SRL (CUI 16160288)
Cod CPV
79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.806,72 RON
Valoare atribuită
13.500 RON 19,7% sub estimat
Data publicării
18.12.2018 10:16
Anunț de atribuire
SCNA1029268
Termen limită
17.01.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1035346

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
ATLAS COMPANY SRL CUI RO 16160288
Oferta 2 Individuala
Ofertant
Oferta 3 Individuala
Ofertant
LYB Arhi-Proiect CUI 38598158
Terți susținători 1
RUGBY CONSTRUCT SRL CUI RO 18620242

Valoare atribuită

13.500 RON

din 16.806,72 RON estimat 19,7%

Adjudecat la 80,3% din estimat · economie 3.306,72 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.