Atribuită Anunț de participare

„Echipamente,Piese de schimb, Subansambluri, Accesorii de TC si IT”

Număr anunț
CN1007675
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
Furnizor / câștigător
UNION CO SRL (CUI 16591086)
Cod CPV
30232000-4 · Echipament periferic (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.571 RON
Valoare atribuită
36.570 RON
Data publicării
18.12.2018 09:43
Anunț de atribuire
CAN1012383
Termen limită
22.01.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1035315

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
UNION CO SRL CUI RO 16591086

Valoare atribuită

36.570 RON

din 36.571 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.