Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,3% sub estimat
Hidrogen, azot, CO2
- Număr anunț
- SCN1032974
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
- Cod CPV
- 24111600-1 · Hidrogen (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 160.000 RON
- Valoare atribuită
- 130.754 RON 18,3% sub estimat
- Data publicării
- 18.12.2018 09:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1014463
- Termen limită
- 14.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1035277
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Hidrogen.pdf.p7s
- Draft contract Hidrogen.pdf.p7s
- FisaDate_DF1035277.pdf
- Formulare Hidrogen, azot , CO 2.rtf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
LINDE GAZ ROMANIA SRL CUI RO 8721959
Oferta 2
Individuala
Ofertant
SIAD ROMANIA SRL CUI RO 8184529
Valoare atribuită
130.754 RON
din 160.000 RON estimat
18,3%
Adjudecat la 81,7% din estimat · economie 29.246 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.