Atribuită
Anunț de participare
Acord-cadru de achizitie publica - materiale sanitare, divizat pe 4 loturi
- Număr anunț
- CN1008241
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
- Furnizor / câștigător
- TAISSIS CONCEPT SRL (CUI 10122358)
- Cod CPV
- 33111730-7 · Accesorii pentru angioplastie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.856.400 RON
- Data publicării
- 17.01.2019 02:26
- Anunț de atribuire
- CAN1016310
- Termen limită
- 21.02.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 012-023287
- Documentație de atribuire
- DF1036968
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_290_04.01.2019-semnat.pdf.p7s
- Clauze contractuale-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1036968.pdf
- Modele formulare-semnat.doc.p7s
- Propunere tehnica_289_04.01.2019-semnat.pdf.p7s
DUAE
Loturi (4)
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kit integrat echivalent STROKE | — | MINIMED SOLUTIONS S.R.L. | — |
| 2 | Trusa interventie microchirurgie generala | — | — | |
| 3 | Trusa interventie microchirurgie fata | — | TAISSIS CONCEPT | — |
| 4 | Trusa de prim ajutor pentru arsuri/buc | — | S.C. DELTAMED S.R.L. | — |
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DELTAMED SRL CUI RO 9434372
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
TAISSIS CONCEPT SRL CUI RO10122358
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
MINIMED SOLUTIONS SRL CUI RO 23144897
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.