Atribuită
Anunț de participare
Execuția lucrărilor din cadrul proiectului Reabilitarea drumurilor forestiere din Comuna Porumbeni
- Număr anunț
- SCN1032956
- Autoritate contractantă
- COMUNA PORUMBENI (CUI 16367675)
- Furnizor / câștigător
- MULTIPLAND SRL (CUI 6178970)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.567.056,97 RON
- Valoare atribuită
- 6.566.818,33 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 08:05
- Anunț de atribuire
- SCNA1014670
- Termen limită
- 04.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1035421
Documente
Documentația de atribuire
- 07. CP_4.3_Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- 08_CP_4.3_Formulare_DL_13.11.2018-semnat.docx.p7s
- 09.1_CP_4.3_Model de contract-semnat.pdf.p7s
- _CP_4.3_PT_Scan_Part 1 (1)-semnat.pdf.p7s
- _CP_4.3_PT_Scan_Part 2-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1035421.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MULTIPLAND SRL CUI RO 6178970
Valoare atribuită
6.566.818,33 RON
din 6.567.056,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro