Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 85,0% sub estimat

”Sistem ATIS la DSNA Iaşi”

Număr anunț
CN1007581
Autoritate contractantă
R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
Furnizor / câștigător
Telvent Netherlands B.V. (CUI 00684743201)
Cod CPV
48120000-5 · Pachete software pentru controlul zborului (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
744.029,25 RON
Valoare atribuită
111.840 RON 85,0% sub estimat
Data publicării
18.12.2018 03:16
Anunț de atribuire
CAN1021638
Termen limită
20.02.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 243-554435
Documentație de atribuire
DF1035066

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Telvent Netherlands B.V. CUI NL006847432B01
Oferta 2 Individuala
Ofertant
INOESY SRL CUI RO 25730485
Oferta 3 Individuala
Ofertant
ACAMS AS CUI 983 903 495
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

111.840 RON

din 744.029,25 RON estimat 85,0%

Adjudecat la 15,0% din estimat · economie 632.189,25 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.