Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 40,5% sub estimat
Servicii de reparare, revizii si intretinere a autovehiculelor si echipamentelor conexe ale acestora -3 loturi
- Număr anunț
- CN1007623
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta al Judetului Timis (CUI 7446141)
- Furnizor / câștigător
- BEST ENGINE SRL (CUI 26052542)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.390.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.395.791 RON 40,5% sub estimat
- Data publicării
- 19.12.2018 21:14
- Anunț de atribuire
- CAN1011498
- Termen limită
- 07.01.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 245-561283
- Documentație de atribuire
- DF1035287
Documente
Documentația de atribuire
- 5 Modele de formulare REP.AUTO 2018.pdf.p7s
- CAIET SARCINI REP.AUTO 3 LOTURI.pdf.p7s
- Clauze contractuale REPARATII AUTO SAJ TIMIS 2018.pdf.p7s
- FisaDate_DF1035287.pdf
DUAE
Loturi (3)
Adjudecat: 4.395.791 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de reparatii si intretinere pentru lotul MERCEDES BENZ | — | BEST ENGINE 6 contracte | 1.994.542 RON |
| BEST ENGINE · contract 1997 · 16.03.2020 | 350.000 RON | |||
| BEST ENGINE · contract 963 · 01.02.2019 | — | |||
| BEST ENGINE · contract 10227 · 22.12.2020 | 150.000 RON | |||
| BEST ENGINE · contract 966 · 01.02.2019 | 350.000 RON | |||
| BEST ENGINE · contract 3056 · 19.04.2019 | 652.830 RON | |||
| BEST ENGINE · contract 10091 · 13.12.2019 | 491.712 RON | |||
| 2 | Servicii de reparatii si intretinere pentru lotul VOLKSWAGEN | — | BEST ENGINE 7 contracte | 1.390.669 RON |
| BEST ENGINE · contract 10090 · 13.12.2019 | 270.804 RON | |||
| BEST ENGINE · contract 964 · 01.02.2019 | — | |||
| BEST ENGINE · contract 3057 · 19.04.2019 | 379.865 RON | |||
| BEST ENGINE · contract 8684 · 04.11.2020 | 110.000 RON | |||
| BEST ENGINE · contract 10226 · 22.12.2020 | 110.000 RON | |||
| BEST ENGINE · contract 967 · 01.02.2019 | 270.000 RON | |||
| BEST ENGINE · contract 1998 · 16.03.2020 | 250.000 RON | |||
| 3 | Servicii de reparatii si intretinere pentru lotul CITROEN,FORD,… | — | AUTOGLOBUS 2000 S.R.L. 6 contracte | 1.010.580 RON |
| AUTOGLOBUS 2000 S.R.L. · contract 10225 · 22.12.2020 | 80.000 RON | |||
| AUTOGLOBUS 2000 S.R.L. · contract 965 · 01.02.2019 | — | |||
| AUTOGLOBUS 2000 S.R.L. · contract 968 · 01.02.2019 | 200.000 RON | |||
| AUTOGLOBUS 2000 S.R.L. · contract 3054 · 19.04.2019 | 375.000 RON | |||
| AUTOGLOBUS 2000 S.R.L. · contract 10089 · 13.12.2019 | 197.580 RON | |||
| AUTOGLOBUS 2000 S.R.L. · contract 3214 · 29.04.2020 | 158.000 RON | |||
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
AUTOGLOBUS 2000 SRL CUI 14572649
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
BEST ENGINE SRL CUI RO 26052542
Valoare atribuită
4.395.791 RON
din 7.390.000 RON estimat
40,5%
Adjudecat la 59,5% din estimat · economie 2.994.209 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.