Atribuită
Anunț de participare
Achizitie alimente - Proiect POCU/140/4/2/113964 - „Dezvoltare integrata prin educație, muncă și antreprenoriat a comunității marginalizate din satul Greaca, comuna Greaca, județul Giurgiu”
- Număr anunț
- CN1007610
- Autoritate contractantă
- Asociatia Sfantul Stelian (CUI 8064239)
- Furnizor / câștigător
- OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 852.179,74 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 20:58
- Anunț de atribuire
- CAN1016775
- Termen limită
- 23.01.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 245-560534
- Documentație de atribuire
- DF1035359
Documente
Documentația de atribuire
- Acord-cadru_Greaca.doc.p7s
- Caiet_sarcini_alimente GREACA.pdf.p7s
- Contract-subsecvent_Greaca.doc.p7s
- DECLARATIE PRIVIND SUBCONTRACTANTII SI SPECIALIZAREA ACESTORA.docx.p7s
- FisaDate_DF1035359.pdf
- Formulare.doc.p7s
DUAE
Loturi (5)
Estimat: 852.179,74 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cartofi | 20.340 RON | OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. | — |
| 2 | LEGUME | 282.448,80 RON | OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. | — |
| 3 | BRANZETURI | 218.217,58 RON | GEOCOR TRADE IMP-EXP S.R.L. | — |
| 4 | BACANIE | 99.974,16 RON | OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. | — |
| 5 | CARNE/MEZELURI | 231.199,20 RON | OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
GEOCOR TRADE IMP-EXP SRL CUI 14255365
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.