Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 17,8% sub estimat
Modernizarea drumurilor de interes local in comuna Batani, judetul Covasna
- Număr anunț
- SCN1033480
- Autoritate contractantă
- COMUNA BATANI (CONSILIUL LOCAL BATANI) (CUI 4202177)
- Furnizor / câștigător
- DRUMURI SI PODURI COVASNA SA (CUI 7028793)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.264.107 RON
- Valoare atribuită
- 3.506.835,59 RON 17,8% sub estimat
- Data publicării
- 19.12.2018 18:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1014410
- Termen limită
- 10.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1035576
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini drumuri locale Batani_1.pdf.p7s
- Caiet de sarcini drumuri locale Batani_2.pdf.p7s
- FisaDate_DF1035576.pdf
- Formulare drumuri locale Batani.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DRUMURI SI PODURI COVASNA SA CUI RO 7028793
Oferta 2
Individuala
Ofertant
VIADUCT SRL CUI RO 6682608
Subcontractanți 1
ZOLDUT SRL CUI RO 17186880
Valoare atribuită
3.506.835,59 RON
din 4.264.107 RON estimat
17,8%
Adjudecat la 82,2% din estimat · economie 757.271,41 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.