Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,2% sub estimat

”Servicii de aplicare de tratamente fitosanitare pentru boli si daunatori prin combatere avio-chimica in Municipiul Drobeta Turnu Severin”

Număr anunț
SCN1033465
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
Furnizor / câștigător
MADERIS TRADING SRL (CUI 14944629)
Cod CPV
60441000-1 · Servicii de pulverizare aeriana (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
605.040 RON
Valoare atribuită
579.375 RON 4,2% sub estimat
Data publicării
19.12.2018 16:31
Anunț de atribuire
SCNA1016014
Termen limită
18.02.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1035591

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
MADERIS TRADING SRL CUI RO 14944629

Valoare atribuită

579.375 RON

din 605.040 RON estimat 4,2%

Adjudecat la 95,8% din estimat · economie 25.665 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.