Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,1% sub estimat
CONTACT MULTIANUAL DE ECHIPAMENTE MEDICALE: APARAT RADIOLOGIE
- Număr anunț
- CN1007781
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Craiova (CUI 5002142)
- Furnizor / câștigător
- SANTIMPEX SRL (CUI 3557481)
- Cod CPV
- 33111000-1 · Aparate de radiologie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 504.525 RON
- Valoare atribuită
- 499.000 RON 1,1% sub estimat
- Data publicării
- 19.12.2018 16:06
- Anunț de atribuire
- CAN1013279
- Termen limită
- 23.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1035692
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI - echipamente medicale radiologie.doc.p7s
- FisaDate_DF1035692.pdf
- formulare (3).doc.p7s
- model contarct (3).doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SANTIMPEX SRL CUI 3557481
Valoare atribuită
499.000 RON
din 504.525 RON estimat
1,1%
Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 5.525 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.