Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,5% sub estimat
Servicii de asigurare cladiri, bunuri si echipamente (pentru 2019-2020)
- Număr anunț
- SCN1033402
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66515200-5 · Servicii de asigurare a bunurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 372.852,40 RON
- Valoare atribuită
- 277.714 RON 25,5% sub estimat
- Data publicării
- 19.12.2018 15:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1012628
- Termen limită
- 09.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1035680
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1.xls.p7s
- Anexa 2+3 - cladiri val inv. Ex si ST.xls.p7s
- Anexa 4.docx.p7s
- Anexa 5.xlsx.p7s
- Caiet de Sarcini - Serv. de asigurari cladiri, bunuri si echipamente pt. 2019 - 2020.docx.p7s
- Factori de evaluare - Servicii de asigurare cladiri, bunuri si echipamente (pentru 2019 - 2020).docx.p7s
- FisaDate_DF1035680.pdf
- FORMULARE - Serviciide asig. cladiri, bunuri si ecchipamente pt 2019 - 2020.doc.p7s
- Pr. Contract final - Servicii de asigurari cladiri, bunuri si echipamente pt. 2019- 2020.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Oferta 2
Individuala
Ofertant
Oferta 3
Individuala
Ofertant
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE CUI 14785760
Valoare atribuită
277.714 RON
din 372.852,40 RON estimat
25,5%
Adjudecat la 74,5% din estimat · economie 95.138,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.