Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
LICENTE SI TESTE PSIHOLOGICE ADICTIE
- Număr anunț
- SCN1033381
- Autoritate contractantă
- FUNDATIA SOLIDARITATE SI SPERANTA (CUI 14832064)
- Furnizor / câștigător
- D & D CONSULTANTS GRUP SRL (CUI 14937087)
- Cod CPV
- 48461000-7 · Pachete software analitice sau stiintifice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.310,84 RON
- Valoare atribuită
- 17.202,18 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 19.12.2018 15:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1013879
- Termen limită
- 18.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1034279
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI- teste psihologice.pdf
- Contract de furnizare teste psihologice.pdf
- FisaDate_DF1034279.pdf
- Modele de formulare-teste psihologice.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
D & D CONSULTANTS GRUP SRL CUI RO 14937087
Valoare atribuită
17.202,18 RON
din 17.310,84 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 108,66 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.