Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Furnizare buldoexcavator pentru obiectivul ”Dotarea SVSU prin achizitionarea unui utilaj, comuna comuna Chiochis, jud. Bistrita-Nasaud”
- Număr anunț
- SCN1033363
- Autoritate contractantă
- Comuna Chiochis (CUI 4730580)
- Furnizor / câștigător
- ROCKA GENCO SRL (CUI 22367424)
- Cod CPV
- 43262100-8 · Excavatoare mecanice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 202.500 RON
- Valoare atribuită
- 202.000 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 19.12.2018 13:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1013449
- Termen limită
- 18.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1035428
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarciniBuldoexcavator-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1035428.pdf
- Formulare si modelul de contract-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROCKA GENCO SRL CUI 22367424
Valoare atribuită
202.000 RON
din 202.500 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.