Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,2% sub estimat

Tehnica de calcul, periferice si materiale birotica

Număr anunț
SCN1033355
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.214 RON
Valoare atribuită
28.573,69 RON 2,2% sub estimat
Data publicării
19.12.2018 11:59
Anunț de atribuire
SCNA1012183
Termen limită
27.12.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1035369

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Oferta 2 Individuala
Ofertant
SHATTER SRL CUI RO 8122852

Valoare atribuită

28.573,69 RON

din 29.214 RON estimat 2,2%

Adjudecat la 97,8% din estimat · economie 640,31 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.