Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Dotarea Orasului Frasin cu autoutilitara de gunoi

Număr anunț
SCN1033338
Autoritate contractantă
ORASUL FRASIN (CUI 4535651)
Cod CPV
34144700-5 · Vehicule utilitare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
188.600 RON
Valoare atribuită
188.400 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
19.12.2018 10:15
Anunț de atribuire
SCNA1012241
Termen limită
27.12.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1035526

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant
TRANSDANY SRL CUI RO13654686

Valoare atribuită

188.400 RON

din 188.600 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 200 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.