Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,3% sub estimat
Execuție lucrări pentru proiectul “MODERNIZARE STRĂZI ȘI DRUM COMUNAL DC 40 ȘI ÎNFIINȚARE POD PESTE RÂUL SOMEȘ, ÎN COMUNA JUCU, JUDEȚUL CLUJ”
- Număr anunț
- SCN1033038
- Autoritate contractantă
- COMUNA JUCU (PRIMARIA) (CUI 4426212)
- Furnizor / câștigător
- OPENTRANS SRL (CUI 15219174)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.915.940,55 RON
- Valoare atribuită
- 3.474.175,31 RON 11,3% sub estimat
- Data publicării
- 19.12.2018 09:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1015890
- Termen limită
- 23.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1030024
Documente
Documentația de atribuire
- Caietul de sarcini - com. Jucu.pdf.p7s
- FisaDate_DF1030024.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Model contract.doc.p7s
- PT Jucu scanat - dupa clarificari [1].7z.001.p7s
- PT Jucu scanat - dupa clarificari [1].7z.002.p7s
- PT Jucu scanat - dupa clarificari [1].7z.003.p7s
- PT Jucu scanat - dupa clarificari [1].7z.004.p7s
- PT Jucu scanat - dupa clarificari [1].7z.005.p7s
- PT Jucu scanat - dupa clarificari [1].7z.006.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
OPENTRANS SRL CUI RO15219174
Oferta 2
Individuala
Ofertant
DRUMURI ŞI PODURI JUDEŢENE CLUJ S.A. CUI RO 253348
Valoare atribuită
3.474.175,31 RON
din 3.915.940,55 RON estimat
11,3%
Adjudecat la 88,7% din estimat · economie 441.765,24 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.