Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,6% sub estimat
Proiectare + Executie lucrari pentru proiectul „Reabilitare, modernizare și dotare dispensar uman în comuna Cornereva, județul Caraș-Severin”
- Număr anunț
- SCN1033750
- Autoritate contractantă
- Comuna Cornereva (CUI 3227742)
- Furnizor / câștigător
- AVALIS 2002 SRL (CUI 14829018)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.125.687 RON
- Valoare atribuită
- 1.050.901,73 RON 6,6% sub estimat
- Data publicării
- 20.12.2018 16:07
- Anunț de atribuire
- SCNA1030868
- Termen limită
- 08.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1035879
Documente
Documentația de atribuire
- ACB.pdf.p7s
- Antemasuratoare - Dispensar.xlsx.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- CU Avize (1).pdf.p7s
- Expertiza tehnica.pdf.p7s
- Extras CF.pdf (1).p7s
- FisaDate_DF1035879.pdf
- FORMULARE.docx.p7s
- model contract dispensar.pdf.p7s
- Piese desenate (1).zip.p7s
- Piese desenate instalatii.zip.p7s
- Raport audit energetic.pdf.p7s
- Raport expertiza energetica.pdf.p7s
- SF parte 1.pdf.p7s
- SF parte 2.pdf.p7s
- Studiu Geotehnic.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
AVALIS 2002 SRL CUI RO 14829018
Asociați 1
Q Planning Consultants CUI RO31035173
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
SC PORTO GRAND CONSTRUCT SRL-D CUI 36749998
Asociați 1
ALPIN CONSTRUCT CUI RO 12127661
Terți susținători 1
EMILIANO VEST S.R.L. CUI RO 13728880
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ANASIAROM SRL CUI RO32340159
Subcontractanți 1
TOTAL IDEA CONCEPT S.R.L. CUI 35568187
Valoare atribuită
1.050.901,73 RON
din 1.125.687 RON estimat
6,6%
Adjudecat la 93,4% din estimat · economie 74.785,27 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.