Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 16,6% sub estimat
Execuție lucrări pentru realizarea obiectivului de investiție al proiectului „Modernizare DJ 593 (L=35,9 km, din care necesar modernizare L=20 km)”, cod SMIS 110605
- Număr anunț
- CN1007743
- Autoritate contractantă
- JUDETUL TIMIS (CUI 4358029)
- Furnizor / câștigător
- SUPER CONSTRUCT SRL (CUI 4152460)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.242.166,25 RON
- Valoare atribuită
- 19.377.275,65 RON 16,6% sub estimat
- Data publicării
- 20.12.2018 12:40
- Anunț de atribuire
- CAN1018391
- Termen limită
- 28.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1035059
Documente
Documentația de atribuire
- 1_Formulare_noiembrie-semnat.doc.p7s
- Autorizatie de Construire nr. 22 din 02.08.2018-semnat.pdf.p7s
- Avize-semnat.rar.p7s
- CS _final-semnat.pdf.p7s
- Draft contract-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1035059.pdf
- Volumul 1 - Partea scrisa1-semnat.pdf.p7s
- Volumul 1 - Partea scrisa 2-semnat.pdf.p7s
- Volumul 1 - Partea scrisa 3-semnat.pdf.p7s
- Volumul 1 - Partea scrisa 4-semnat.pdf.p7s
- Volumul 1 - Partea scrisa 5-semnat.pdf.p7s
- Volumul 2 - Partea desenata 10-semnat.pdf.p7s
- Volumul 2 - Partea desenata 11-semnat.pdf.p7s
- Volumul 2 - Partea desenata 12-semnat.pdf.p7s
- Volumul 2 - Partea desenata 1-semnat.pdf.p7s
- Volumul 2 - Partea desenata 2-semnat.pdf.p7s
- Volumul 2 - Partea desenata 3-semnat.pdf.p7s
- Volumul 2 - Partea desenata 4-semnat.pdf.p7s
- Volumul 2 - Partea desenata 5-semnat.pdf.p7s
- Volumul 2 - Partea desenata 6-semnat.pdf.p7s
- Volumul 2 - Partea desenata 7-semnat.pdf.p7s
- Volumul 2 - Partea desenata 8-semnat.pdf.p7s
- Volumul 2 - Partea desenata 9-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SUPER CONSTRUCT SRL CUI RO 4152460
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
GROUP D.C.M. SRL CUI RO 16600940
Asociați 1
DRUMURI MUNICIPALE TIMISOARA SA CUI RO 3286536
Subcontractanți 1
INFRAPREST SRL CUI RO 16368271
Oferta 3
Individuala
Ofertant
Porr Construct SRL CUI RO 16601724
Valoare atribuită
19.377.275,65 RON
din 23.242.166,25 RON estimat
16,6%
Adjudecat la 83,4% din estimat · economie 3.864.890,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.