Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 55,7% sub estimat
Servicii de proiectare și asistență tehnică pentru implementarea proiectului ,,PROIECT INTEGRAT EXTINDERE SURSĂ APĂ ÎN COMUNA LUNCAVIȚA JUDEȚUL TULCEA șI MODERNIZAREA ŞI EXTINDEREA REŢELEI PUBLICE DE CANALIZARE ÎN LOCALITATEA LUNCAVIŢA, JUDEŢUL TULCEA“
- Număr anunț
- SCN1033655
- Autoritate contractantă
- COMUNA LUNCAVITA (CUI 4508576)
- Furnizor / câștigător
- PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL (CUI 17250915)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 214.491,33 RON
- Valoare atribuită
- 95.000 RON 55,7% sub estimat
- Data publicării
- 20.12.2018 12:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1013298
- Termen limită
- 14.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1035381
Documente
Documentația de atribuire
- 1.1.1 SF apa partea a IIa.pdf.p7s
- 1.1.1 SF apa - partea I.pdf.p7s
- 1.1.2 Studiu hidrogeologic.pdf.p7s
- 1.1.3 Studiu geotehnic apa.pdf.p7s
- 1.1.4 Ridicare topo apa.pdf.p7s
- 1.2.1 SF canalizare.pdf.part1.rar
- 1.2.1 SF canalizare.pdf.part2.rar
- 1.2.2 Expertiza canalizare sist exist.pdf.p7s
- 1.2.3 Studiu geotehnic canalizare.pdf.p7s
- 1.2.4 Ridicare topo canalizare.pdf.p7s
- 1.5 CLARIFICARI SF.rar.p7s
- 2.1 Certificat urbanism apa.pdf.p7s
- 2.2 Certificat urbanism canalizare.pdf.p7s
- 2.2 CU canalizare prelungit.pdf.p7s
- 3.1.Aviz DN apa.pdf.p7s
- 3. caiet de sarcini.PDF.p7s
- 4. Aviz conf ale Op Regional apa si canal.pdf.p7s
- 5.Formulare PT Luncavita A+C .pdf.p7s
- 5. Notificare DSP apa canal.pdf.p7s
- 6. Autorizatii infrastr exist apa si canaliz .pdf.p7s
- 6.Model contract PT A+C Luncavitarev.pdf.p7s
- 7. Notificare DSVSA apa canal.pdf.p7s
- 8. Alte Avize apa canal.pdf.p7s
- FisaDate_DF1035381.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL CUI RO 17250915
Subcontractanți 1
GENERAL MEEL ELECTIC S.R.L. CUI RO 3755713
Valoare atribuită
95.000 RON
din 214.491,33 RON estimat
55,7%
Adjudecat la 44,3% din estimat · economie 119.491,33 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.