Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,1% sub estimat
Execuția lucrărilor de modernizare a drumurilor de interes local, în localitatea Dumbrava Roșie, în cadrul proiectului ,,Modernizare drumuri de interes local în comuna Dumbrava Roșie, județul Neamț”.
- Număr anunț
- SCN1033344
- Autoritate contractantă
- COMUNA DUMBRAVA ROSIE(PRIMARIA COMUNEI DUMBRAVA ROSIE) (CUI 2613109)
- Furnizor / câștigător
- TRUST CCDP SRL (CUI 19014236)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.136.413,39 RON
- Valoare atribuită
- 3.716.654,54 RON 10,1% sub estimat
- Data publicării
- 20.12.2018 10:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1014539
- Termen limită
- 06.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1034478
Documente
Documentația de atribuire
- 10. Liste cantitati.pdf.p7s
- 3. Modele formulare.pdf.p7s
- 7.10 Proiect tehnic - partea 10.pdf.p7s
- 7.1 Proiect tehnic - partea 1.pdf.p7s
- 7.2 Proiect tehnic - partea 2.pdf.p7s
- 7.3 Proiect tehnic - partea 3.pdf.p7s
- 7.4 Proiect tehnic - partea 4.pdf.p7s
- 7.5 Proiect tehnic - partea 5.pdf.p7s
- 7.6 Proiect tehnic - partea 6.pdf.p7s
- 7.7 Proiect tehnic - partea 7.pdf.p7s
- 7.8 Proiect tehnic - partea 8.pdf.p7s
- 7.9 Proiect tehnic - partea 9.pdf.p7s
- caiet de sarcini -semnat.pdf.p7s
- contract de lucrari -semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1034478.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TRUST CCDP SRL CUI RO 19014236
Oferta 2
Individuala
Ofertant
DANLIN XXL SRL CUI 16360111
Valoare atribuită
3.716.654,54 RON
din 4.136.413,39 RON estimat
10,1%
Adjudecat la 89,9% din estimat · economie 419.758,85 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.