Atribuită Anunț de participare

Proiectare si executie pentru “REABILITARE SI CONSOLIDARE GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CEPLENITA, COMUNA CEPLENITA, JUDETUL IASI – CORP VECHI”

Număr anunț
SCN1033346
Autoritate contractantă
COMUNA CEPLENITA (CUI 4541246)
Furnizor / câștigător
GRIG CONSTRUCT COMPANY SRL (CUI 18881353)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
551.251 RON
Valoare atribuită
716.708,52 RON
Data publicării
20.12.2018 10:07
Anunț de atribuire
SCNA1018284
Termen limită
23.01.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1035210

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

716.708,52 RON

din 551.251 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.