Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
Expertiza Tehnica Viaduct SIDEX
- Număr anunț
- SCN1033621
- Autoritate contractantă
- Municipiul Galati (CUI 3814810)
- Furnizor / câștigător
- POD-PROIECT SRL (CUI 14447212)
- Cod CPV
- 71631400-4 · Servicii de inspectie tehnica a lucrarilor publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 200.000 RON
- Valoare atribuită
- 198.000 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 20.12.2018 09:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1017211
- Termen limită
- 17.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1035663
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa Expertiza Tehnica Viaduct SIDEX.pdf.p7s
- Caiet Sarcini Expertiza Tehnica Viaduct SIDEX.pdf.p7s
- Contract servicii model.doc.p7s
- FisaDate_DF1035663.pdf
- Formulare servicii .doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
POD-PROIECT SRL CUI RO14447212
Valoare atribuită
198.000 RON
din 200.000 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 2.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.