Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,2% sub estimat
Contract furnizare : "Microbuz de 15+1 locuri"
- Număr anunț
- SCN1033376
- Autoritate contractantă
- JUDETUL TIMIS (CUI 4358029)
- Furnizor / câștigător
- RMB CASA AUTO TIMISOARA SRL (CUI 6724860)
- Cod CPV
- 34114400-3 · Microbuze (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 390.750 RON
- Valoare atribuită
- 331.380 RON 15,2% sub estimat
- Data publicării
- 20.12.2018 09:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1013810
- Termen limită
- 14.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1034984
Documente
Documentația de atribuire
- 1_Formulare-semnat.doc.p7s
- caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- draft contract-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1034984.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
RMB CASA AUTO TIMISOARA SRL CUI RO 6724860
Valoare atribuită
331.380 RON
din 390.750 RON estimat
15,2%
Adjudecat la 84,8% din estimat · economie 59.370 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.