Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

CONSTRUIRE POD PESTE PARAUL RECEA,COMUNA PRAJESTI, JUDETUL BACAU

Număr anunț
SCN1033606
Autoritate contractantă
COMUNA PRAJESTI (CUI 17538340)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCŢII GENERALE MOLDOVA SRL (CUI 32158131)
Cod CPV
45221110-6 · Lucrari de constructii de poduri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
564.606 RON
Valoare atribuită
563.101,60 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
20.12.2018 09:14
Anunț de atribuire
SCNA1027272
Termen limită
18.01.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1035699

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

563.101,60 RON

din 564.606 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 1.504,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.