Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,6% sub estimat
Execuție lucrări MODERNIZARE INFRASTRUCTURĂ RUTIERĂ LOCALĂ ÎN COMUNA GORGOTA, JUDETUL PRAHOVA
- Număr anunț
- SCN1033589
- Autoritate contractantă
- COMUNA GORGOTA (CUI 2845354)
- Furnizor / câștigător
- RONI CIVIL INTEROUTE SRL (CUI 32898822)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.067.170,95 RON
- Valoare atribuită
- 3.879.082,93 RON 4,6% sub estimat
- Data publicării
- 20.12.2018 08:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1021998
- Termen limită
- 11.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1035053
Documente
Documentația de atribuire
- 09_Instructiuni de prezentare a ofertelor.docx.p7s
- 12_Formulare.docx.p7s
- caiet sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1035053.pdf
- PH_GORGOTA_DIL_PT_1_DGL_MT.pdf.p7s
- PH_GORGOTA_DIL_PT_2_CS.pdf.p7s
- PH_GORGOTA_DIL_PT_3_LC.pdf.p7s
- PH_GORGOTA_DIL_PT_4_GRIP.pdf.p7s
- PH_GORGOTA_DIL_PT_5_PD_1_PAZ.pdf.p7s
- PH_GORGOTA_DIL_PT_5_PD_2_PG.pdf.part1.rar
- PH_GORGOTA_DIL_PT_5_PD_2_PG.pdf.part2.rar
- PH_GORGOTA_DIL_PT_6_DE.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
RONI CIVIL INTEROUTE SRL CUI RO 32898822
Oferta 2
Individuala
Ofertant
SOS SERVICE SRL CUI RO 2995939
Terți susținători 1
REBELIS CONSTRUCTII SRL CUI RO 15805335
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
CONI SRL CUI RO 1310859
Asociați 1
KLAUS INDUSTRIAL SRL CUI RO33088301
Valoare atribuită
3.879.082,93 RON
din 4.067.170,95 RON estimat
4,6%
Adjudecat la 95,4% din estimat · economie 188.088,02 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.