Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,2% sub estimat

Proiectare și execuție lucrări de construcții montaj pentru obiectivul de investiții: „Punctele de lansare Breaza, Câmpenița, Fărăgău, Glodeni, Goreni și Logig din cadrul Grupului de Combatere MUREȘ NORD”

Număr anunț
SCN1034000
Autoritate contractantă
Autoritatea pentru Administrarea Sistemului National Antigrindina si de Crestere a precipitatiilor (CUI 34138203)
Furnizor / câștigător
CRISMIN AND CO. SISTEME DE TELECOMUNICATII SRL (CUI 4033400)
Cod CPV
45211100-0 · Lucrari de constructii pentru case (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.842.680 RON
Valoare atribuită
2.552.990,34 RON 10,2% sub estimat
Data publicării
21.12.2018 14:49
Anunț de atribuire
SCNA1020869
Termen limită
31.01.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1036045

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (6)

Estimat: 2.842.680 RON Adjudecat: 2.552.990,34 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lotul 1: Punct de lansare BREAZA 473.780 RON S.C. CRISMIN AND CO. SISTEME DE TELECOMUNICATII S.R.L. S.R.L. 425.498,39 RON ↓10,2%
2 Lotul 2: Punct de lansare CÂMPENIȚA 473.780 RON CRISMIN AND CO. SISTEME DE TELECOMUNICATII S.R.L. 425.498,39 RON ↓10,2%
3 Lotul 3: Punct de lansare FĂRĂGĂU 473.780 RON CRISMIN AND CO. SISTEME DE TELECOMUNICATII S.R.L. 425.498,39 RON ↓10,2%
4 Lotul 4: Punct de lansare GLODENI 473.780 RON CRISMIN AND CO. SISTEME DE TELECOMUNICATII S.R.L. 425.498,39 RON ↓10,2%
5 Lotul 5: Punct de lansare GORENI 473.780 RON CRISMIN AND CO. SISTEME DE TELECOMUNICATII S.R.L. 425.498,39 RON ↓10,2%
6 Lotul 6: Punct de lansare LOGIG 473.780 RON CRISMIN AND CO. SISTEME DE TELECOMUNICATII S.R.L. 425.498,39 RON ↓10,2%

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Asociați 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant
Oferta 3 Individuala
Ofertant
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

2.552.990,34 RON

din 2.842.680 RON estimat 10,2%

Adjudecat la 89,8% din estimat · economie 289.689,66 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.