Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,5% sub estimat
ACORD CADRU Servicii de pază a obiectivelor din administrarea Spitalului Judetean de Urgenta Alexandria
- Număr anunț
- SCN1033987
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ALEXANDRIA (CUI 4253650)
- Furnizor / câștigător
- EUROPROTECT SECURITY SRL (CUI 29536580)
- Cod CPV
- 79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.160.897,92 RON
- Valoare atribuită
- 2.481.606,88 RON 21,5% sub estimat
- Data publicării
- 21.12.2018 14:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1013713
- Termen limită
- 10.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1035857
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI SERV.PAZA 2018.pdf.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE (acord cadru+ctr.subsecvent).docx.p7s
- FisaDate_DF1035857.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EUROPROTECT SECURITY SRL CUI RO29536580
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ROMOLD SECURITY SRL CUI 35997367
Oferta 3
Individuala
Ofertant
OK GUARD SRL CUI RO6598460
Valoare atribuită
2.481.606,88 RON
din 3.160.897,92 RON estimat
21,5%
Adjudecat la 78,5% din estimat · economie 679.291,04 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.